Rady a tipy

FOTKY

Super zboží z velké části prodá i super fotka, naučte se Váš předmět správně vyfotit. V dnešní době nepotřebujete drahý foťák, stačí dostatek světla a pár základních maličkostí. Vyberte jednobarevné pozadí, bílou zeď má v okolí snad každý! Oblečení vyžehlete a pověste na ramínko…CVAK! A pokud máte možnost vyfotit Vaše věci i na kamarádce, je to bonus pro Vás. Pokud to jen trochu půjde, vyfoťte alespoň první fotku na jednobarevném pozadí! Je spousta jednoduchých aplikací, které Vám pozadí z fotky smažou a profilová fotka pak vypadá mnohem lépe!

Jako ideální fotka se nám ukázala ta, která je vyfocena z telefonu na formát čtverec!

POPIS ZBOŽÍ

Do názvu zboží, není třeba psát jeho značku, ta se do detailu zboží generuje sama z políčka obchodní značky. Do popisu zboží můžete napsat cokoli co zboží podrobněji specifikuje, je dobré připsat také rozměry.

CERTIFIKACE ORIGINALITY

Máte značkové zboží, je to originál a chcete ho prodat za adekvátní cenu? Při vkládání na Redress nahrajte do fotek účtenku z obchodu, my ji pečlivě prozkoumáme a vystavíme jakýsi punc originality. Účtenku následně smažeme, ale u Vašeho produktu se objeví popisek “certifikace originality” a zákazník má stoprocentní záruku, že kupuje to co chce. Tímto Vám slibujeme, že tam, kde se tato ikonka objeví, si můžete být jistí i při svých nákupech! 

DOVOLENÁ

Využijte možnosti dát si na Redress dovolenou! Ve Vašem profilu v osobních údajích stačí zaškrtnout políčko “jsem na dovolené” a kdykoliv zase změnit. Vaše zboží zůstane vystavené, zákazník si ho může přidat do wishlistu, a koupit ho později, až budete opět k dispozici a budete moci zboží včas odeslat.

Pokud někam jedete, třeba i jen na dva dny a nemáte nikoho kdo by za Vás balíček poslal, myslete na to, je důležité políčko zaškrtnout! Pokud tak neučiníte a zákazník u Vás nakoupí, nebudete moci zboží odeslat a může se stát, že Vám budeme nuceni profil zablokovat.

WISHLIST

Používejte wishlist! Označte si zboží, které se Vám líbí ať ho příště nemusíte hledat! Hlídejte si ho a sledujte případné slevy na Vaše vysněné zboží.

 

Vaše zboží bude vystaveno jeden rok, poté bude automaticky smazáno, chceme tak předejít tomu, že zboží zapomenete smazat a v případě, že ho někdo koupí, nebude možné dokončit prodej.

 

Děkujeme že:

  • vkládáte kousky, které opravdu vlastníte a neprodáváte je někde jinde! Pokud si od Vás zákazník koupí něco, co již nemáte, poškozujete tak dobré jméno Redress a přiděláváte nám spoustu práce. Z tohoto důvodu může být Váš profil na Redress zablokován.
  • neprodáváte věci, které nejsou originál! V dnešní době je spousta možností, jak falzifikát identifikovat a pokud si nebudeme jistí, že vaše zboží originálem je a Vy nebudete schopní toto doložit, nemůžeme Vaše zboží do prodeje schválit.
  • nekontaktujete prodejce k osobnímu setkání, nevkládáte do komentářů telefonní čísla, emailové adresy ani jiné kontaktní údaje. To se tady prostě nedělá. Ptejte se na údaje, které Vám chybí v popisu zboží a které Vám pomohou se rozhodnout.