O nás

 

 

Udržitelnost se pomalu stává světovým trendem. Tato myšlenka byla podstatnou součástí Redress při jeho vzniku. Uvědomujme si, že móda a ekologie se nevylučují!

 

• Od Tebe něco na sebe

 

Redress je prostor, kde můžete dát další šanci nevyužitým kouskům z vaší skříně. Ať se podívají zase do světa! A vy naopak na Redress můžete najít něco  jedinečného, originálního, něco co oživí váš šatník a přitom za super cenu.

 

“Staňte se součástí ! Vytvořte si svůj Redress profil, nakupujte a prodávejte ! Prodlužte životní cyklus oblečení!”

 

V rámci zachování úrovně prodávaných věcí vkládané zboží pečlivě vybíráme a schvalujeme. Nesnažíme se vytvořit prodejní portál plný módních výstřelků z low-cost řetězců, preferujeme kvalitní a neotřelé kousky méně známých značek, ikonické originály světových tvůrců či naopak práce mladých návrhářů. 

 

Naše komise z prodeje Vašich kousků je 10% plus 50,- kč manipulační poplatek.

 

Díky tomu Vám chceme zaručit především toto:

Osobní přístup k zákazníkovi a k řešení případných problémů

Garantovaná a bezpečná platba. Rozhodně se nemusíte bát, že přijdete o své peníze!

Garance vrácení peněz v případě, že koupené zboží nevyhovuje Vašim požadavkům

Boj proti padělkům

Progrese webu - Vývoj mobilní aplikace Redress

 

 

• Fashion Afterparty

 

Podporujeme slow fashion a proto podporujeme české návrháře! Těšíme se na jejich nové kolekce, ale krásné jsou i ty starší. Spolupracujeme s několika TOP českými návrháři a společně Vám dáváme šanci pořídit si originální kousky nejen z jejich předešlých kolekcí, ale i například oblečení z fashion show. Společně plánujeme vytvořit i speciální upcycling kolekce přímo pro Redress.

 

“ Není třeba měnit svět, stačí začít u sebe a to malými kroky. Přemýšlejte o původu věcí, které máte v šatníku. Oblékněte sebe i svého partnera na Redress!”

 

 

Kontaktujte nás!

Kontaktovat nás také můžete na emailové adrese info@redress.cz